O nas Najlepsi producenci, nowoczesne rozwiązania, sprzęt najwyższej jakości i wykwalifikowani pracownicy - to podstawa działania naszej firmy.

Dzięki stałemu rozwojowi i korzystaniu z najnowszych dostępnych technologii nie tylko gwarantujemy obsługę najwyższej jakości, ale również wymierne oszczędności zarówno dla przedsiębiorstw, małych i dużych farm fotowoltaicznych jak i dla indywidualnych klientów.

Współpraca z wiodącymi producentami paneli fotowoltaicznych jak LG, Solar, Huawei, czy Sharp daje gwarancję odpowiedniego montażu zarówno konstrukcji naziemnych jak i dostosowanych do pokryć dachowych.

sq-panel-battery

Magazynuj Energię

Dzięki systemowi fotowoltaiki nasi klienci mogą magazynować nadwyżkę energii elektrycznej w zakładzie energetycznym nawet 12 miesięcy.

solar-house

Bądź Eko

Systemy fotowoltaiczne emitują o 91% mniej zabójczego dwutlenku węgla (CO2) niż gaz ziemny i o 96% mniej niż elektrownie węglowe.

sun-house

Oszczędzaj

Dzięki odpowiednio zaprojektowanemu i zamontowanemu systemowi fotowoltaiki przeciętne, czteroosobowe gospodarstwo domowe może w skali roku zaoszczędzić nawet do 90% kosztów energii elektrycznej!

ZYSKAJ JUŻ DZIŚ Zadbaj o swoje zdrowie i rachunki

Systemy fotowoltaiczne obniżają koszty energii i zmniejszają emisję szkodliwych gazów.

Zawsze profesjonalnie

Na każdym etapie prac nasi wykwalifikowani pracownicy dbają o jakość produktów i wykonania zlecenia.

Efektywność

Terminowość

Jakość

Analiza